Apie „Cramo Adapteo“

„Cramo Adapteo" yra puikus sprendimas kai prireikia papildomų patalpų. Pasirūpiname viskuo – nuo Jūsų poreikių analizės ir modulinių patalpų projektavimo iki statybos ir išardymo. Galime pasiūlyti įvairaus tipo modulinius statinius, o profesionalūs specialistai užtikrins, kad procesas vyktų greitai ir sklandžiai.

Mūsų modulinės patalpos statomos pagal tuos pačius standartus kaip ir įprastinės statybos pastatai. Jas galima įvairiais būdais jungti, pritaikyti prie jau esančių pastatų, statyti vieną šalia kitos, keliais aukštais ar kaip esamo pastato priestatą.

„Cramo Adapteo" siūlo išsinuomoti naujas patalpas, atitinkančias tiek įvairaus amžiaus mokinių, tiek biuro darbuotojų poreikius. Modulinės patalpos leis ne tik išplėsti erdvę, bet ir sukurti malonią aplinką, tinkamą puikiai leisti laiką.

„Cramo grupė"

„Cramo grupė" yra Europoje pirmaujanti nuomos paslaugų įmonė, kuri specializuojasi įrangos ir modulinių patalpų nuomos srityse. UAB „Cramo" nuo 1988 m. dalyvauja Helsinkio biržoje ir veikia 15 šalių. Apie „Cramo grupę" daugiau skaitykite www.cramo.com

„Cramo" teikia įvairias įrangos nuomos paslaugas, nuomoja įrankius, statybinę techniką, kėlimo platformas, krautuvus, prieigos įrangą, pastolius, namelius, priekabas ir konteinerius.Norėdami tiesiogiai prisijungti prie vietos interneto svetainės spauskite www.cramo.lt