Pranešimai spaudai

Modulinių biurų nuoma didina įmonės efektyvumą: „Balterma Systems“ projektas
2018-12-13
Šiemet UAB „Balterma Systems“, bendradarbiaudama su UAB „Cramo Adapteo“, perkėlė savo administracijos padalinį arčiau turimų logistikos ir gamybos padalinių Vilniaus pakraštyje. Tinkamiausias sprendimas įmonei – nuomotos modulinės biuro patalpos.
Apklausa: 6 iš 10 tėvų susidūrė su vietų darželiuose trūkumu
2017-03-30
Šešiems iš dešimties tėvų, atėjus laikui leisti savo atžalas į vaikų darželį, teko pasukti galvą, kaip tai padaryti.
Moduliniai darželiai – pilotinis projektas pasiteisino. Ruošiamasi jų statyti visoje sostinėje
2017-03-30
Šiandien Vilniaus mero pavaduotojas Valdas Benkunskas ir mero patarėjas Albertas Lakštauskas kartu su Švietimo ir mokslo ministre Jurgita Petrauskiene apžiūrėjo vieną pirmųjų Lietuvoje iš modulinių patalpų pastatytą vaikų darželį Vilniaus Santariškių mikrorajone. Įkurti darželį naudojant modulines patalpas trunka gerokai trumpiau ir kainuoja nepalyginamai pigiau, nei statant įprastą pastatą. Vos per keletą savaičių privatus darželis buvo sumontuotas ir įrengtas sklype, kurį savivaldybė išnuomojo lengvatinėmis sąlygomis.
Vilniuje žada tikrą modulinių darželių statybos bumą
2017-03-18
Sostinės Santariškių mikrorajone oficialiai atidarytas vienas pirmųjų Lietuvoje iš modulinių patalpų pastatytas vaikų darželis.
Vilniuje atidarytas naujas vaikų darželis iš modulinių patalpų
2017-03-18
Sostinės Santariškių mikrorajone oficialiai atidarytas vienas pirmųjų Lietuvoje iš modulinių patalpų pastatytas vaikų darželis. Ugdymo įstaigos „Mini darželiai“ vaikų darželyje įkurdintos keturios grupės, kurių kiekvieną lanko 15–17 vaikų. Maždaug 350 kv. m ploto patalpas sumontavo ir įrengė įmonė „Cramo“, rašoma pranešime spaudai.
Vilniuje atidarytas vaikų darželis iš modulinių patalpų
2017-03-18
Sostinės Santariškių mikrorajone oficialiai atidarytas vienas pirmųjų Lietuvoje iš modulinių patalpų pastatytas vaikų darželis. Ugdymo įstaigos „Mini darželiai“ vaikų darželyje įkurdintos keturios grupės, kurių kiekvieną lanko 15–17 vaikų. Maždaug 350 kv. m ploto patalpas sumontavo ir įrengė įmonė „Cramo“, valdanti modulinių patalpų nuomos prekės ženklą „Cramo Adapteo“.
Taip atrodo vos per dvi savaites sumontuotas vaikų darželis
2017-03-18
Pastatyti darželį naudojant modulines patalpas trunka gerokai trumpiau ir kainuoja nepalyginti pigiau nei statant įprastą pastatą.
Kiek naujų vietų Vilniaus darželiuose atsiras šiemet?
2017-03-18
Vilnius yra vos vienas iš kelių miestų Lietuvoje, kurio nekankina demografinės problemos. Atvirkščiai – augant gyventojų skaičiui, jau nuo pavasario tarp miestiečių užverda aistros dėl vietų vaikams ikimokyklinėse įstaigose, kurių trūksta tūkstančiais. Gavę vietą valstybiniame darželyje lengviau atsikvepia iki kito pavasario, o nieko nepešę priversti skaičiuoti pinigus privatiems darželiams ar auklėms.
Moduliniai darželiai – pilotinis projektas pasiteisino. Ruošiamasi jų statyti visoje sostinėje
2017-03-18
Apžiūrėjus keletą grupių pasirodė, kad modulinis darželis niekuo nenusileidžia pastatytiems tradiciniu būdu – čia vaikai turi visas sąlygas žaisti, mokytis, tobulėti, saugiai ir smagiai leisti laiką. Iš 14 modulių įrengtose patalpose vietos užtenka apie 70-čiai vaikų: čia įkurdintos 4 grupės, kurių kiekvieną lanko 15–17 vaikų. Montuojant tokius pastatus didelis dėmesys skiriamas ne tik patogumui, tačiau ir šiluminėms savybėms. Apsilankymo metu patys mažiausieji, prižiūrimi dviejų auklėtojų, grupėje kaip tik žaidė ant šildomų grindų.
„Cramo“: A klasės energinio efektyvumo biuras vos per 10 dienų
2016-05-09
A klasės energinio efektyvumo biuras gali išdygti vos per 10 dienų. Tą patvirtina statybinės technikos ir modulinių patalpų nuomos įmonės „Cramo“ administracija, prieš mėnesį įsikūrusi naujame, dar dažais kvepiančiame, biure.