„Cramo“: A klasės energinio efektyvumo biuras vos per 10 dienų

„Cramo“: A klasės energinio efektyvumo biuras vos per 10 dienų

A klasės energinio efektyvumo biuras gali išdygti vos per 10 dienų. Tą patvirtina statybinės technikos ir modulinių patalpų nuomos įmonės „Cramo“ administracija, prieš mėnesį įsikūrusi naujame, dar dažais kvepiančiame, biure.

„Mūsų įmonės administracijai reikėjo naujų patalpų biurui. Turėjome vietą, kuri nebuvo pritaikyta stacionaraus biuro statyboms, tačiau tam tiko mūsų produktas – modulinės patalpos. Modulius galima statyti praktiškai bet kur vietoje ir riekiamam laikotarpiui, o savo komfortu ir kokybe jie prilygsta nuolatiniams pastatams. Tuo labiau, jog dabar turime gyvą pavyzdį, kurį galime parodyti savo klientams“, – pasakoja Tadas Piekus, „Cramo Adapteo“ projektų vadovas.

Pagrindiniai „Cramo“ biurui kelti reikalavimai buvo funkcionalumas, patogumas, greitas įrengimas. „Biurą projektavome patys, išnaudodami ilgametę patirtį, sukauptą ruošiant panašius projektus savo klientams. Skandinaviško interjero patalpas suplanavome bei pastatėme taip, kad esant poreikiui galėtumėme svarstyti netgi ir apie viso pastato nuomą klientui“, – teigia T. Piekus.  

Biuras pastatytas iš naujų C90 modulių, kurie rinkoje pasirodė tik 2015 metais. Šiuo metu tokie moduliai yra moderniausi rinkoje. Jie itin ekonomiški, o energinis naudingumas atitinka A klasę, taikomą stacionariems pastatams.

Įmonei modulių surinkimas bei vidaus ir išorės sujungimų apdaila užtruko 10 dienų. C90 modulinės patalpos atkeliauja jau su atlikta vidaus apdaila, įrengta elektros instaliacija ir rekuperacinė vėdinimo sistema, kuri šildo ir vėsina patalpas, tad „Cramo“ administracijai beliko tik atsivežti savo baldus ir kibti į darbus.

Be to,  naujame „Cramo“ biure pritaikyti elektros energijos taupymo sprendimai – judesio davikliai šviesai išjungti, termoreguliatoriai.

„Cramo“ administracijos biuro plotas siekia daugiau nei 300 kv. m (be laiptinės), o jame kol kas dirba 15 darbuotojų. Dviejų aukštų biure įrengti erdvūs ir šviesūs darbo kabinetai, konferencijų ir mokymų salė, archyvo patalpos ir sanitariniai mazgai. Anot T. Piekaus, prireikus patalpas galima lengvai perplanuoti ir pritaikyti naujiems poreikiams.