C90

C90 – tai naujos kartos modulinės patalpos mokykloms, darželiams, biurams ir gyvenamosioms patalpoms. Jos sukurtos Skandinavijoje, Skandinavijos sąlygoms. Kuriant C90 buvo pasitelktos geriausios idėjos, kurias pavyko sukaupti per 30 metų patirties šiame versle. Šios modulinės patalpos išsiskiria moderniu dizainu ir puikiomis funkcionalumo, darbinės aplinkos bei energijos tausojimo savybėmis.

TARPTAUTINIAI STANDARTAI

C90 atitinka aukštus tarptautinius standartus. Stilingos išorinės šių patalpų sienos padengtos pilko granito spalvos akmens medžiaga, įrengti dideli langai. Šie moduliai puikiai atrodo tiek tarp klasikinės miesto architektūros pastatų, tiek žaliuose parkuose.

1, 2 ARBA 3 AUKŠTAI

Geras būdas taupyti vietą – statyti į viršų. Būtent ši idėja buvo panaudota kuriant C90. Modulius galima sustatyti trimis aukštais ir tai leidžia pasiekti maksimalų tūrį netgi mažame plote. Taigi, galima pristatyti juos prie pat esamų pastatų, užtikrinant patogų susisiekimą su kitomis organizacijos patalpomis.

Be to, kuriant C90 buvo pasistengta, kad jų montavimas ir išmontavimas būtų dar efektyvesnis. Tai mažina kaštus ir pristatymo trukmę, nes jūsų išsinuomotas patalpas galime įrengti greičiau.

INOVACIJOS, TECHNOLOGIJA IR ENERGIJA

C90 – tai patalpos, sukurtos pasitelkiant geriausias technologijas ir inovacijas. Sistema neabejotinai pasižymi energiniu efektyvumu. Labai kokybiška daugiasluoksnė izoliacija ir šilumokaičiai užtikrina, kad šie nameliai suvartoja energijos ne daugiau nei naujos statybos pastatai. Be to, galima integruoti ir kitas energiją tausojančias funkcijas, pavyzdžiui, apšvietimą su judesio jutikliais.

C90 galima šildyti tiesiogiai elektra arba radiatoriais. Radiatoriai su vandeniu ypač tinka organizacijoms, kurios stipriai akcentuoja aplinkosaugą, nes energija šitaip vartojama tvariau. Turint radiatorius su vandeniu galima naudoti įvairius energijos šaltinius, pvz., miesto centrinį šildymą, granules, oro-vandens tipo šilumos siurblius ir pan.

MALONUMAS

C90 užtikrina funkcionalią, aukštos klasės darbo aplinką. Ji atitinka griežčiausius šiuo metu galiojančius reikalavimus dėl darbo sąlygų.

Efektyvus dirbtinis apšvietimas ir natūrali šviesa sukuria šviesią ir jaukią darbo aplinką. Malonią atmosferą viduje garantuoja specialiai suprojektuota ventiliacija – su oro kondicionavimu arba be jo. Visų langų stiklai turi apsaugą nuo saulės, o (atskirai užsakoma) oro kondicionavimo sistema kartu su funkcionaliu saulės šviesos blokavimu leidžia susikurti jaukų klimatą šiltuoju metų laiku.

KONFIGŪRACIJOS ĮVAIRIOMS REIKMĖMS

Jeigu norite įsirengti biurus, galite rinktis iš daugelio skirtingų konfigūracijų kabinetus atsižvelgdami į tai, ar norite turėti atskiras patalpas, ar didelį bendrą plotą. Be to, galite įsirengti susitikimų ir konferencijų kambarius, kavos kambarėlius su virtuve ir (arba) bufetu, saugyklas, bibliotekas, patalpas spausdintuvams, kompiuteriams, tualetus ir persirengimo patalpas su dušais. Siekiant kuo geriau išnaudoti erdvę, kambariai gali būti įvairaus dydžio.

Mokyklose galite įrengti nuo 50 iki 65 kvadratinių metrų dydžio klases. Klasės sujungtos su bendru koridoriumi, todėl patogu vaikščioti po patalpas neišeinant į lauką. Taip pat galite įrengti darbo kabinetus mokytojams, užsiėmimų kambarius, grupių ir susitikimų kambarius, tualetus, persirengimo kambarius su dušais, daiktų saugyklas ir daug kitokios paskirties patalpų.

Galvodami apie darželius atsižvelgėme į mažų vaikų reikmes. Pavyzdžiui, pasirūpinome durimis su apsauga nuo pirštų prispaudimo, mažo aukščio tualetais ir smarkiai neįkaistančiais radiatoriais, kad vaikai nenusidegintų. Kambariai pritaikyti žaisti, miegoti, ilsėtis, taip pat yra patalpos administracijai, daiktų saugyklos.

Siūlome profesionalius maitinimo paslaugų sprendimus, kuriuos galima lengvai integruoti į C90. Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau.

Nuotraukos

Gaminio duomenys

Konstrukcija

Modulinės sistemos C90 statiniai skaičiavimai ir gaisriniu požiūriu saugi konstrukcija leidžia statyti statinius iki trijų aukštų.

Apkrovą laikanti sistema

Trijų aukštų konstrukcijoje naudojamas pamatas „Foundation Timber“ arba akmens ar betono plokštė „Leca“. Stogo konstrukcija pritaikyta III sniego zonai, jos atsparumo ugniai klasė REI 60, U vertė = 0,12. Sienų konstrukcijos atsparumo ugniai klasė REI 60, U vertė = 0,15. Fasadas iš cemento pluošto lakštų. Grindų konstrukcijos atsparumo ugniai klasė REI 30, U vertė = 0,15 Leidžiamoji apkrova 2,5 kN/m2.

Langai

Stacionarūs ir varstomieji langai. Visų langų stiklai yra su apsauga nuo saulės, tai riboja šilumos patekimą į vidų ir sukuria tolygesnį bei malonesnį klimatą. Norint dar labiau sumažinti karščio patekimą, galima papildomai užsisakyti išorines žaliuzes. U vertė: 0,78.

Išorinės durys

Aliuminio durys 15-21, dvigubos durys, U vertė: 1,5.

Vidinės durys

Vientisos durys EI30 35db su apsauga nuo pirštų prispaudimo ir guminiais sandarikliais.

Durų staktos

Kontrastingų spalvų durų staktos.

Laiptai

Plieniniai laiptai su nerūdijančiojo plieno turėklais. Pirmoji ir paskutinioji pakopos kontrastingų spalvų.

Spalvos

Lubos: NCS 0502Y. Sienos – stiklo pluošto audinys G100 NCS 0500-N.

Grindų danga

Kambariai: 2,0 mm linoleumas, pilkas. Klasė Cfl-s1. WC: 2,0 mm homogeniška plastiko danga, pilka. HWC: 2,0 mm homogeniška neslidi plastiko danga, pilka.

Garso izoliacija

Visur įrengtos akustinės lubos, sumažinančios aidėjimo trukmę ir taip prisidedančios prie geros darbo aplinkos sukūrimo.

Šildymas

Statinys šildomas tiesiogiai elektra. Galima papildomai užsisakyti galimybę valdyti šildymą centralizuotai, belaidžiu būdu, įskaitant sumažinimo naktį funkciją. Kita alternatyva yra radiatorių su vandeniu sistema, jungiama prie šilumos siurblio arba miesto centrinio šildymo sistemos.

Apšvietimas

Visos lemputės įtaisytos tiesiai lubose ir turi judesio jutiklius bei patraukiamuosius jungiklius.

Ventiliacija

Modulius vėdina ventiliacijos blokas, įrengtas techniniame / tualeto modulyje. Ventiliatorių, kurie vėdina ir ištraukia orą, varikliai naudoja mažai energijos, įrengti efektyvūs oro filtrai, rotaciniai šilumokaičiai šilumos atgavimui, integruotos vėsinimo funkcijos ir elektros arba vandens pagrindu veikiantys paskesnio pašildymo įrenginiai.

Elektra

Techninio modulio galinėje pusėje yra centrinė paskirstymo dėžė, kurios reitingas iki 180 A. Per ją galima tiekti elektrą į techninius modulius daugiausia trijuose aukštuose ir į liftą. Kiekvienas techninis modulis turi integruotą paskirstymo dėžę iki 63A. Modulyje yra energijos skaitikliai šildymui ir ventiliacijai, įžemėjimo apsauga ir automatiniai saugikliai. Virtuvės / persirengimo kambario modulis (S modulis) turi integruotą 16A paskirstymo dėžę. Laidai į gretimus modulius ir S modulį išvedžioti kanalais palei lubų ir sienų sujungimus. Sparčiai atliekami „Wago“ tipo sujungimai. Elektros lizdai išorinėse sienose. Lizdų stovus galima užsisakyti kaip priedą.

Tualetai

Techniniame modulyje gali būti įrengti 2–4 tualetai, atsižvelgiant į organizacijos pobūdį ir reikmes. Tualetas neįgaliesiems atitinka reikalavimus, kad į jį būtų patogu patekti asmenims su elektra varomais vežimėliais, kurie mažai naudojami lauke.

Siųsti užklausą